Bukiety róż

Bukiety róż to ponadczasowe kompozycje, które swoim pięknem zachwycą niejedną osobę. Podaruj je bliskiej osobie i pokaż, że jest dla Ciebie ważna. Czerwone, jasne, kolorowe – w naszej ofercie znajdziesz wiele pięknych kompozycji, w sam raz na prezent na wiele okazji.

1 z 2
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
61,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
71,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż z sercem
83,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże na urodziny Telekwiaciarnia
Bukiet róże na urodziny
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż czerwonych
73,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród Główna
Różany ogród
86,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż z sercem
120,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
128,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
138,00 zł
Zobacz więcej

Bukiet róż z dostawą w Toruniu

Szukasz bukietu róż, który zostanie doręczony w Toruniu? Lepiej nie mogłeś trafić! Nasza Telekwiaciarnia Toruń każdego dnia dostarcza kwiaty na terenie całego miasta oraz okolicznych miejscowości. Z miłą chęcią zrealizujemy również Twoje zamówienie. W naszej kwiatowej ofercie posiadamy wiele pięknych kompozycji z róż, dzięki czemu każdy znajdziesz coś dla siebie. Bukiety róż przygotowywane są przez najlepszych florystów w mieście z jedynie świeżych i wysoko jakościowych gatunków kwiatów. Dostawa kwiatów możliwa jest już w ciągu 2 godzin. Zamów bukiet róż i sprawdź naszą jakość!

Bukiet z róż online

Chcesz podarować bukiet róż, ale nie możesz zrobić tego osobiście? Z pomocą przychodzi nasza kwiaciarnia internetowa w Toruniu. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie internetowej lub telefonicznie, opłacisz je, a całą resztą zajmiemy się już my. Róże z dostawą zamówione online z pewnością będą przyjemną niespodzianką dla każdej obdarowanej nimi osoby. Zamów jeszcze dziś i zobacz, że zamawianie kwiatów przez Internet nigdy nie było prostsze.

Róże w bukiecie – komu podarować?

Róże to wyjątkowe kwiaty, a więc warto wręczać je równie wyjątkowym osobom. Przede wszystkie róże w bukiecie można podarować osobie, którą kochamy. W szczególności polecamy tutaj czerwone róże, będące symbolem miłości. Taki bukiet róż z pewnością pięknie wyrazi Twoje uczucia, jakimi darzysz drugą osobę. Bukiet róż możesz sprezentować także swoim krewnym, na przykład mamie, siostrze, babci. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby róże zamówić dla koleżanki z pracy, szefowej lub dla lekarza. Wówczas jednak lepiej wybrać róże w innym kolorze niż czerwony.